نتایج جستجو برای عبارت :

دریاچه ولشت؛ بهشت گمشده مرزن آباد

دریاچه ولشت چالوساین دریاچه در جنوب غربی چالوس و شمال شرقی حوزه‌ کلاردشت در میان درهای عمیق قرار گرفته است . وسعت آن حدود 15 هکتار و عمق میانگین آن 20 متر میباشد . حجم آب دریاچه حدود سه میلیون متر مکعب برآورد شده و شیرین است و به همین دلیل نیز مأمن طیوران مهاجر , ماهی و سایر آبزیان است . در تمامی فصل‌تابستان علاقمندان به کوهنوردی , آب و هوای مطبوع , ماهیگیری و اقامت در محیط آهسته و رویایی , این مکان را جهت گذراندن زمان ها فراغت تعیی
عمر شهری با همگی آلودگی‌ها، دغدغه‌ها و مشکلات کوچک و وقار که دارد، لحظاتی را پیش می‌آورد که با تمام وجود احساس خستگی می‌کنیم. به همین دلیل، داخل ابتدایی فرصت بار و بندیل‌مان را جمع می‌کنیم و به نزدیک‌ترین باغ ملی پناه می‌بریم؛ همان‌جایی که هنوز در تله ساخت‌وسازهای بی‌رویه شهری درگیر نشده و می‌توان چند ساعتی را تو دل طبیعت بوسیله دور از سروصدا و دود و استرس سپری کرد. حوض درست کردن ولشت یکی از این تفرجگاه های دنج و آرامش‌بخش است که در
زندگی شهری با همه آلودگی‌ها، دغدغه‌ها و مشکلات کوچک و بزرگی که دارد، لحظاتی را پیش می‌آورد که با تمام وجود احساس خستگی می‌کنیم. به همین دلیل، در اولین فرصت بار و بندیل‌مان را جمع می‌کنیم و بوسیله نزدیک‌ترین گردشگاه امان می‌بریم؛ همان‌جایی که هنوز درون تله ساخت‌وسازهای بی‌رویه شهری اسیر نشده و می‌توان چند ساعتی را در دل طبیعت بوسیله دور از سروصدا و دود و استرس سپری کرد. دریاچه ولشت یکی از این باغ ملی های خاموش و آرامش‌بخش است که در ا
زندگی شهری با همگی آلودگی‌ها، دغدغه‌ها و مشکلات کوچک و عظمت که دارد، لحظاتی را پیش می‌آورد که با تمام بود احساس خستگی می‌کنیم. به همین دلیل، در ابتدایی فرصت بار و بندیل‌مان را جمع می‌کنیم و به نزدیک‌ترین تفرجگاه پناه می‌بریم؛ همان‌جایی که هنوز در دام ساخت‌وسازهای بی‌رویه شهری اسیر نشده و می‌توان چند ساعتی را در قلب خلقت به دور از سروصدا و دود و استرس سپری کرد. دریاچه ولشت یکی از این تفرجگاه های دنج و آرامش‌بخش است که داخل ادامه بیشت
زندگی شهری با همگی آلودگی‌ها، دغدغه‌ها و مشکلات کوچک و بزرگی که دارد، لحظاتی را پیش می‌آورد که با کامل بود احساس خستگی می‌کنیم. به همین دلیل، داخل اولیه فرصت وعده و بندیل‌مان را جمع می‌کنیم و بوسیله نزدیک‌ترین باغ ملی پناه می‌بریم؛ همان‌جایی که هنوز در دام ساخت‌وسازهای بی‌رویه شهری اسیر نشده و می‌توان چند ساعتی را درون دل طبیعت به دور از سروصدا و دود و استرس سپری کرد. دریاچه ولشت یکی از این گردشگاه های دنج و آرامش‌بخش است که در ادام
دانلود فیلم بهشت گمشده با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی بهشت گمشده با کیفیت عالی 
لینک دانلود (رمز) قرار گرفت

دانلود فیلم بهشت گمشده
مشخصات فیلم
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام فیلم : بهشت گمشده
 گروه فیلم: اجتماعی
محصول سال : 1397
محصول کشور : ایران
تهیه کننده : محمدصادق آذین
نویسندگان : حمید رضا سلیمی و حمید سلیمیان
کارگردان : حمید سلیمیان
بازیگران : فرامرز قریبیان, افسانه پاکرو, متین ستوده, هادی قمیشی, نیره فراهانی, رویا شریف, افشین هاشمی, ک

دانلود فیلم بهشت گمشده
مشخصات فیلم
بازیگران : فرامرز قریبیان, افسانه پاکرو, متین ستوده, هادی قمیشی, نیره فراهانی, رویا شریف, افشین هاشمی, ک

دانلود فیلم بهشت گمشده
مشخصات فیلم
دانلود رایگان کامل فیلم بهشت گمشده 1398 اثری از حمید سلیمیان, دانلود رایگانفیلم بهشت گمشده با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی HD 720p, دانلود رایگان فیلم بهشت گمشده سینمایی ایرانی جدید 1080p بدون تگ آرم تبلیغاتی نیاز به خرید اشتراک ویژه رایگان

ادامه مطلب
رئیس پلیس راه مازندران:
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳امروز جمعه ۱۵ آذرماه تا ۲ بامداد شنبه ۱۶ آذرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.
آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ امروز جمعه ۱۵ آذرماه تا ۲ بامداد شنبه ۱۶ آذرماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.
تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز جمعه ۱۵ آذرماه در محور هراز ممنوع است.
تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه ۱
پاورپوینت دریاچه ولشت
پاورپوینت دریاچه ولشت دارای 23 اسلاید (ویژه رشته های جغرافیا گرایش برنامه ریزی شهری) با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد

دسته بندی
جغرافیا

فرمت فایل
ppt

حجم فایل
3814 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
23

پاورپوینت دریاچه ولشت

پاورپوینت دریاچه ولشت دارای 23 اسلاید (ویژه رشته های جغرافیا گرایش برنامه ریزی شهری) با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

فهرست مطالب     : 
معرفی دریاچه
دانلود رایگان فیلم ایرانی بهشت گمشده

بهشت گمشده (۱۳۹۸) 
ژانر: خانوادگی اجتماعیامتیاز: 6.2/10کارگردان: حمید سلیمیان
بازیگران: فرامرز قریبیان، افشین هاشمی،افسانه پاکرو،متین ستوده، کاوه خداشناس و...
درباره فیلم: عیسی برای یافتن راه نجات آیدا، سفری را در قصه ای پُرماجرا آغاز می‌کند…

دانلود فایل
دانلود رایگان فیلم سینمایی بهشت گمشده
فیلم ایرانی بهشت گمشده به کارگردانی حمید سلیمیان
کارگردان: حمید سلیمیان | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 8 اسفند ماه 1398
مدت زمان: 86 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت فیلم: WEB-DL
فرمت ویدئو: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: محمدصادق آذین
خلاصه داستان: درباره زوجی به نام آیدا و عیسی است که به تازگی آیدا خانواده اش را در زلزله از دست می دهد. آیدا باردار است و عیسی برای تسکین دردش به دن
کلاردشت با لقب بهشت گمشده ایران، از توریستی‌ترین مناطق کوهستانی شمال کشور به شمار می‌رود.
کلاردشت منطقه‌ای سرسبز بر ارتفاعات استان مازندران است. این زمرد سبزرنگ در مقایسه با سایر مناطق شمالی ایران از آب و هوای خنک تری برخوردار است. درباره دیدنی های کلاردشت در مجله دلتا بیشتر بدانید.
جاده عباس‌آباد
عباس آباد از تماشایی‌ترین جاده‌های نه فقط کلاردشت بلکه کشور است. این جاده جنگلی در دل سرزمینی پر دار و درخت واقع شده و رانندگی در این مسیر،
ینی خدا ما کاشونیا و این شمالیا رو اون دنیا میبره یه جای بهشت؟؟ بابا ما تو دنیا تو جهنم سوزان زندگی میکردیم، اینا تو بهشت برین! انصافه عایا؟؟اینا اسم کوچه هاشونو میذارن تازه آباد، سبزخونه، خوشگل کوچه! ماهم اسم خیابونامونو میذاریم کویر آباد، گرمابه، جهنم دره!!

یادمه دکتر سعیدا  استاد حسابداریمون یه بار سرکلاس بهم گفت اشرف السادات! (با تشدید مشدد حرف سین) تو لنگرودی هستی؟! گفتم نه استاد، گفت پس چرا انقد شکل لنگرودی هایی؟؟ مگه لنگرودیا چه شک
من گمشده‌ای دارم، درون خود، بیرون خود، در پهنای این جهان، من گمشده‌ای دارم که می‌جویم و نمی‌یابمش.
در میان جناق سینه‌ام و در میان دشت‌ها کوه‌ها کسی یا چیزی را می‌جویم. کسی یا چیزی که نیست.
درد بریدگی انگشتم را فشار می‌دهم آسوده‌تر از درد گمشدگی‌ست، لحظه‌ای آرام می‌یابم. دردش خسته‌ام می‌کند، دست می‌کشم و باز از نو آغاز می‌شود.... من گمشده‌ای دارم.... کجا بیابمت... در عرصه‌ی جهان خاکی و افلاکی هیچ چیز اغنایم نمی‌کند و من بدنبال آن یگان
عمر زاهد همه طى شد«به تمناى بهشت»او ندانست که در«ترک تمناست بهشت»این چه حرفیست که در«عالم بالاست بهشت»هر کجا وقت خوش افتادهمانجاست بهشت ...!دوزخ از تیرگی بخت درون من و توستدل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...!
✍️صائب تبریزی
این گروه خرم آباد مخصوص بچه های خوب شهر خرم آباد هست و از همه شما دختر پسرای خرم آبادی دعوت میشه به این گروه بیان و با دوستان و همشهریای دیگر شهر خرم آباد گپ و چت داشته باشید.خوشحال میشیم که اگر یک گروه خرم آباد دارید به لینکدونی خرم آباد بدین تا برای شما تبلیغ کنه و با اینکار ممبر گروه شما افزایش پیدا میکنه .از دیگر دوستان خودتون هم دعوت کنید تا به گپ خرم آباد بیان
بهشت .....بهشت خونه ی شماست بابا ...وقتی در رو باز میکنم و میبینم روی مبل نشستی ....بهشت،دستای شماست بابا وقتی بغلم میکنی ...بهشت،آغوش امنته .....بهشت قربون صدقه هاته ‌...بهشت اشکاته وقتی از سامرا میگی ....بهشت شمایی بابا ...بقیش جهنمه ......+بابا یک ماه برای بازسازی حرم سامرا رفته بود ....
در 120 کیلومتری شیراز؛ در ناحیه‌ای خوش آب‌وهوا به نام کام فیروز، تنگی موسوم به بستانک قرار دارد که به بهشت گمشده معروف است.
بهشت گمشده 1740 متر از سطح دریا فاصله دارد و در منطقه‌ای با وسعت 20000 هکتار واقع‌شده است.
تنگ کوهستانی دارای پوششی جنگلی است و زمستان‌های بسیار سردش با بارش برف و یخبندان همراه است.
این منطقه حفاظت‌شده در حوزه آبخیز رود کر قرار دارد.
توپوگرافی منطقه در کنار ارتباط جاده‌ای با تخت جمشید و نقش رستم و پاسارگاد و همچنین چشم
آیت الله جوادی آملی: جناب حُرّ، اگر در بهشت یادش باشد که با پسر پیامبر(ع) چه کرد، بهشت برایش جهنم می‌شود. اصلا در بهشت یادش نیست و خداوند خطایش را از یادش می‌بَرَد تا در بهشت هیچ اندوهی به او نرسد. بقیه خطاکاران هم چنینند. این خداست...
برای مشاهده ویدیو اینجا کلیک کنید.

مشگین شهر بهشت گمشده
این شهرستان در شمال غربی ایران و در استان اردبیل قرار گرفته است. مشگین شهر یا (مشکین شهر) بانام سابق خیاو، یکی از شهرستانهای استان اردبیل می باشد که در فاصله ۹۰ کیلومتری شهر اردبیل و ۱۸۰ کیلومتری شهر تبریز در دامنه پربرکت کوهستان سبلان و در ارتفاع ۱۴۰۰ متری از سطح دریا قرار گرفته است. این شهرستان دارای قدمتی ۸ هزار ساله بوده و صدها اثر باستانی و تاریخی در آن به ثبت رسیده است. به علت برخورداری از آب و هوای معتدل کوهستانی
گروه خرم آباد در لینکدونی خرم آباد و گروه یاب خرم آباد از بهترین گروه های تلگرامی می باشد.
گروه تلگرام خرم آباد خیلی گروه بزرگ و شلوغی هست که شما می توانید از این گروه های خرم آبادی نهایت استفاده رو ببرید.
لینکدونی خرم آباد لینک گروه خرم آباد را منتشر می کند.
برای پیوستن به گروه تلگرام خرم آباد روی لینک زیر کلیک کنید.
                                         گروه تلگرام
اتوبار لاله جنت آباد خاور کامیون های مخصوص حمل و نقل اثاثیه منزل حمل بار منازل با سالها سابقه ای طولانی در امر جابجائی اثاثیه منزل حمل بار به شهرستان باربری جنت آباد متخصص حمل اثاثیه منزل به صورت تضمین باربری جنت آباد باربری جنت آباد اتوبار جنت آباد با ماشین های مخصوص اثاثیه منزل                                            اتوبار جنت آباد با ماشین های اتوبار جنت آباد 
سنگ تراورتن عباس آباد اصفهانسنگ تراورتن عباس آباد یکی از پر مصرف ترین سنگ های تراورتن رنگ روشن ایران است. تقریبا در تمام پروژه های خوب و لوکس ابران از سنگ تراورتن عباس آباد استفاده می شود.سنگ تراورتن عباس آباد زمینه سفید رنگ و خط های مشکی دارد. بیشتر سنگ بی موج تراورتن عباس اباد در حال حاضر مورد مصرف دارد. سنگ بیموج در جهت لایه ها و به موازات انها برش می خورد.این سنگ از لحاظ کیفیت و جنس و رنگ سفید در حد عالی و خوبی قرار دارد .سنگ تراورتن عباس
سنگ تراورتن حاجی آباد دارای تم رنگی کرم روشن تا شکلاتی است. این سنگ نسبت به سایر تراورتن های مشابه از تخلخل کمتری برخوردار است و به همین دلیل از مقاومت فشاری بالایی برخوردار است و ساب پذیری خوبی دارد. سنگ تراورتن حاجی آباد از سورت های گوناگونی برخوردارمیباشد. سنگ تراورتن حاجی آباد به دو روش بی موج و موج دار برش داده میشود و فرآوری های گوناگونی بر روی آن صورت میگیرد. کاربرد سنگ تراورتن حاجی آباد: سنگ تراورتن حاجی آباد کاربرد های گوناگونی در س
اجاره ویلا در چالوس : چالوس یکی از شهرهای استان مازندران است که در جلگه میانی ساحل‌های دریای خزر قرار دارد و از نظر جاذبه‌های گردشگری و جاهای دیدنی چالوس یکی از مناطق بسیار پربار ایران است.چالوس از شهرهای گردشگری شمال ایران با آبشارهای رنگارنگ چشم‌نواز برای گردشگران است.این شهرستان یکی از زیباترین، معروف‌ترین و مهم‌ترین مناطق شمالی کشور است که طبیعت زیبا، جاده‌های مشهور و جاذبه‌های متعدد تاریخی و طبیعی آن سبب شده این منطقه مورد توجه
اجاره ویلا در چالوس : چالوس یکی از شهرهای استان مازندران است که در جلگه میانی ساحل‌های دریای خزر قرار دارد و از نظر جاذبه‌های گردشگری و جاهای دیدنی چالوس یکی از مناطق بسیار پربار ایران است.چالوس از شهرهای گردشگری شمال ایران با آبشارهای رنگارنگ چشم‌نواز برای گردشگران است.این شهرستان یکی از زیباترین، معروف‌ترین و مهم‌ترین مناطق شمالی کشور است که طبیعت زیبا، جاده‌های مشهور و جاذبه‌های متعدد تاریخی و طبیعی آن سبب شده این منطقه مورد توجه
در مسیر جاده چالوس روندیم تا به مرزن آباد رسیدیم و حدود چهار کلیومتر بعد از مرزن آباد تابلوی "دریاچه ولشت و هتل کاسنیک" رو دیدم. البته باید از دور برگردون دور میزدیم چون مسیر در سمت چالوس به مرزن آباد قرار دارد. ابتدای مسیر با شیب زیادی شروع میشه و از یک جنگل مصنوعی کاج عبور میکنه این قسمت از مسیر آسفالته. بعد از چند کلیومتر به یک ده رسیدیم و بعد هتل کاسنیک. از اینجای مسیر جاده خاکیه. سختی مسیر هم همین جاست، چون حدود صد متری سربالاییه که بعد سر
خانم هیوا و اقای نیمه گمشده خسته و مونده از یه جراحی ناموفق چند ساعتی بیرون میان.سکوت محض. ناراحتی و گشنگی و درد پا و گردن وجود جفتشون رو فرا گرفته. اسکراب خونی شون رو در میارن و توی سکوت نیمه شب بخش جراحی توی راهروی دراز راه می رن. دمپایی های پلاستیکی اتاق عملشون هم روی کاشی خیس بخش سرجری شلپ شلپ می کنه.دم آسانسور می رسن.آقای نیمه گمشده به خانم هیوا میگه پایین می بینمت. خانم هیوا میره رختکن و وقتی روی کاناپه ی وسط رختکن میشینه به عمق درد توی بدن
پیرمرد نامش حسین بود. دوست داشت در محله ی یافت آباد تهران دفنش کنند با حمالی در بازار و بار اندازها و گاراژهای میدان محمدیه (اعدام) زندگی اش را گذرانده بود خانه ای خریده بود که برای کارهای خیر از آن استفاده می کرد از فامیل و دوست و آشنا و همسایه هرکس ولیمه حج یا عروسی میخواست بدهد خانه پیرمرد در اختیارش بود . یک اتاق خانه اش همیشه در اختیار زوجهای جوانی بود که خانه نداشتند و از پس مخارج اجاره خانه بر نمی آمدند برای کار خیر همیشه پیشقدم بود. بعد
سنگ تراورتن عباس آبادسنگ تراورتن عباس آباد به دلیل زیبایی ، مقاومت بالا و صیقل پذیری عالی در سنگ نمای ساختمان کاربرد دارد. به دلیل سختی بیشتر و تخلخل کمتر در مقایسه با دیگر سنگهای تراورتن و چسبندگی زیاد با ملات سیمان ، استفاده از سنگ تراورتن عباس آباد ( و به طور کلی انواع تراورتن ) در ارتفاع پیشنهاد می گردد . همچنین به علت مقاومت زیاد سنگ تراورتن عباس آباد در برابر بارانهای اسیدی و رنگ زیبا و منحصر به فرد  ، این سنگ جزء مناسب ترین سنگ های تز
میتونم تمام این مسافت رو چارتار گوش بدم... 
تمام این مسیر، تمام بلوار بهشت ، تمام چمران ، تمام عفیف آباد، تمام ارم
میتونم همه شون رو راه برم و با صدای بلند بخونم :
"من ایستگاه آخرم،عبور آخرین قطاری
در امتداد ساقه ام،تو ارتفاع بی مهاری"

بیای ته باغ ارم و برای اولین بار دستم رو محکم بگیری 
بیای عفیف آباد و محکم بغلم کنی و من دلم هری بریزه
بیای تو اون پیاده رو ها همه ی اردیبهشت ها رو قدم بزنیم و تو برام آهنگ کوردی بخونی 
دست بکشم رو تر قوه ت و تو حو
سنگ تراورتن عباس آباد یکی از بهترین سنگ های تراورتن سفید در ایران و جهان است. این سنگ یکی از پر مصرف ترین سنگ های ساختمانی است که بیشتر در نمای ساختمان ها بکار میرود. تراورتن عباس آباد بدلیل رنگ روشن، ساب پذیری بالا، چسبندگی خوب با ملات و تنوع سورت تمام سلیقه ها با هر نوع بودجه ای را پوشش میدهد. سنگ عباس آباد دارای سورت های گوناگونی است که بسته به رنگ و طرح و موج های سنگ سورت بندی میگردد. در بعضی از سورت های سنگ عباس آباد رگه های مرمر قهوه
للیمَّ افْتَحْ لی فیهِ أَبْوابَ الْجِنانِ وَأَغْلِقْ عَنّى فیهِ أَبْـوابَ النّـیران
و به شما پاداش قرآن یا پاداش صالحان در مؤمنان داده می شود.
بهشت “عقل” است ، نه “انکار”
بهشت زندگی پرهیزکاران و سفیدهاست.
قیمت بهشت ​​”کارهای عدالت” است.
درهای بهشت ​​از طریق “خداپرستی” ، “سرقت” ، “اطاعت” و “عدالت” برای بشر باز است.
اگر در دعای امروز از خدا خواسته شده است که دروازه های بهشت ​​را باز کند ، ما نیز باید به بهشت ​​را آماده کنیم. ورود
خرید و فروش فیش حج در نجف آباد 
خرید و فروش فیش حج در نجف آباد با ویزه ترین قیمت ها
خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع در استان اصفهان
۰۹۱۹۷۱۸۰۲۳۹ - ۰۹۱۰۹۰۶۰۶۴۸ - ۰۹۱۰۸۴۴۵۶۳۴

فیش حج شما را با بالاترین قیمت در سریعترین زمان خریداریم
دفتر ایران حج با سالها سابقه خرید و فروش فیش حج در شهرستان
نجف آباد در خدمت شماست
فیش حج، خرید فیش حج در نجف آباد، فروش فیش حج در نجف آباد
قیمت فیش حج تمتع در نجف آباد، قیمت فیش حج عمره نجف آباد
خرید و فروش فیش حج عمره نج
خرید سنگ تراورتن کرم حاجی آباد، سنگی با رنگ زمینه ی کرمِ روشن و شفاف است که به صورت بی موج بریده می شود. سنگ حاجی آباد یکی از بهترین سنگ های ساختمانی و یکی از شناخته شده ترین سنگهای مورد استفاده درنما میباشد.و به خوبی توانسته امتحان خود را در تمام شرایط آب و هوایی پس بدهد.سنگ تراورتن ویژگی خاص خود را دارد که باعث شده به بهترین سنگ از نظر قوانین شهرسازی و مهندسی برای سنگ نما تبدیل شود.اگر به دنبال سنگی با تمام ویژگی های یک سنگ ماندگار و زیبا ه
اولین حکومت شیعیان در ایران
#استکبار_ستیزیحسن بن زید علوی در تاریخ ٢٥ رمضان سال ٢٥٠ هجری قمری به دعوت مردمان «کلار و کجور و چالوس» که از حکومت ظالمانه بنی العباس و وابستگان به آنان به ستوه آمده بودند از «ری »به «سعیدآّباد» (مرزن آباد) رفت و با کمک مردم آن مناطق اولین حکومت مستقل شیعی را در شمال ایران (طبرستان) تاسیس کردـ (تاریخ طبرستان و رویان و مازندران، ص١٣٠)
حکومتی که بر اساس خواست مردم آزادی خواه این سرزمین و در برابر حاکمیت ظالمانه و مستک
سال‌ها گفته بودی و شنیده بودی، زمزمه کرده بودی و گریسته بودی، بیتاب شده بودی و گریبان‌ چاک کرده بودی  و حالا...زمان آن است که یک‌عمر دل‌تنگی را فراموش کنی!
وقتش رسیده که در میان گریه بخندی و با خنده از شوق اشک بریزی.
یادش به خیر در دنیا همیشه می‌گفتی:
بهشت ارزانی خوبان عالم
بهشت من تماشای حسینه
حالا این بهشت، این تو، این هم...
چطور می‌توانی عطش یک‌عمر را با دیدنش خاموش‌ کنی؟
سرور جوانان بهشت اینجاست و دوستانش شیرینی لحظه‌ دیدار را حس می‌ک
سنگ تراورتن عباس آباد قیمتسنگ تراورتن عباس آباد از لحاظ بازه قیمتی جزو سنگهای گران قیمت و لوکس ایران محسوب میشود .اصولا سنگ تراورتن عباس آباد در مناطق گران قیمت شهرهای ایران مصرف و کاربرد دارد .اما نکته ای که مهم است بدانید این است که در قبال پرداخت پول بابت خرید سنگ تراورتن عباس آباد به اندازه ای که پول پرداخت می نمایید ارزس افزوده برای پروژه خود ایجاد مینمایید.با توجه به قیمت سنگ تراورتن عباس آباد پروژه های معمولی توان مصرف آن را ندارند
عشق
رفتارِ خوبی با یک دوست نیست؛ 
آن را برایت آرزو نمیکنم، 
نمی‌خواهم در روزهای بارانی 
چشم‌هایت را گمشده ببینم؛ 
گمشده در‌ جیبِ بی انتهای آنهایی که هیچ چیز را به یاد نمی‌آورند! 
عشق
رفتار خوبی با یک دوست نیست؛
آن را برایت آرزو نمی‌کنم‌‌ 
نمی‌خواهم عاقبتت این باشد...! 
ریچارد براتیگان
سالها رفت و هنوز
یک نفر نیست بپرسد از من
که تو از پنجره عشق چه ها می خواهی
صبح تا نیمه ی شب منتظری
همه جا می نگری
گاه با ماه سخن می گویی
گاه با رهگذران
خبر گمشده ای می جویی
راستی گمشده ات کیست؟کجاست؟
صدفی در دریا است؟
نوری از روزنه فرداهاست؟
یا خدایی است که از روز ازل پنهان است؟
بارها آمد و رفت
بارها انسان شد
وبشر هیچ ندانست که بود
خود اوهم به یقین آگه نیست
چون نمی داند کیست
چون ندانست کجاست چون ندارد خبر از خود که خداست …
قیصر امین پور
تو از منی و از نوشته های من بلند شده ایسال ها پیشخوابِ تو را دیدم.خوابی که هیچ تصویر چهره ای نداشتو فکر می کردم او همان گمشده ی من استنیمه ی پنهانِ من‌‌‌...وقتی قلبم شیرین می شودو پروانه در عمق آن می رقصند،احساس می کنم گمشده ام راپیدا کرده امو آن غریبه ای که توی خواب های پولکی امنگاهی گرم داشت،تو بودی!فراموش مکن؛فراموشت نخواهم کرد!با تمام وجود آن را درک کنو هر از گاهی اگر وقتی پیش آمدبه نوشته هایم بیندیشو آن ها را زیر لب زمزمه کن.که از دلم بلن
سلام
این چند وقت که نبودم کلی اتفاق افتاده که اکثرشون عالی و بعضی هاشون هم میتونست بهتر باشه 
سفر رفتم. 
کتاب چگونه شخصیت سالمتر بیابیم رو تموم کردم.
خانواده دوست پسر خواهرم اومدن برای آشنایی که بعدا بیان خواستگاری.
سرما خوردم که البته رو به بهبوده.
کتاب مدیریت زمانِ برایان تریسی رو شروع کردم.
کتاب دوم هری پاتر رو شروع کردم ( به انگلیسی )
فوتبال ها شروع شد و کلی حرص خوردم
و یه عالمه اتفاق دیگه

خب از سفر شروع کنم که رفتیم یه منطقه ای در کلاردش
به گزارش عصرحباد؛ شامگاه سه شنبه 29 مرداد 98 مراسم آئینی خطبه خوانی غدیر خم توسط مداح برجسته کشوری حاج حسن نرگس خوانی و دیگر ذاکرین اهل البیت علیهم السلام با حضور پر شور مردم و امام جمعه حبیب آباد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برخوار، بخشدار حبیب آباد، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر حبیب آباد، فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام علی (ع) بخش حبیب آباد و فرماندهی انتظامی بخش حبیب آباد در محل پارک آزادگان شهر حبیب آباد برگزار شد.
گزارش تصو
*آرمان میگفت(پیدا کردن نیمه گمشده مثل بازی با خمیر می مونه.وقتی میگردی دنبال نیمه گمشدت منتظری کسی پیداشه که همون طوری که تو هستی زندگی کنه.آهنگ گوش بده.فکر کنه.حرف بزنه.درست مثل یه نیم کره ی فلزی که واسه ی کامل شدن دنبال یه نیم کره ی فلزی دیگه میگرده.بعد یه آدم خمیری پیدا میشه که می تونه تغییر شکل بده.مثل توزندگی کنه.آهنگ گوش بده.فکرکنه.با خودت میگی این همونه که دنبالش بودم...اما خب اون خمیریه.موندنی نیست.تو سختی ها کم میاره.با اولین ضربه شکلش ع
*آرمان میگفت(پیدا کردن نیمه گمشده مثل بازی با خمیر می مونه.وقتی میگردی دنبال نیمه گمشدت منتظری کسی پیداشه که همون طوری که تو هستی زندگی کنه.آهنگ گوش بده.فکر کنه.حرف بزنه.درست مثل یه نیم کره ی فلزی که واسه ی کامل شدن دنبال یه نیم کره ی فلزی دیگه میگرده.بعد یه آدم خمیری پیدا میشه که می تونه تغییر شکل بده.مثل توزندگی کنه.آهنگ گوش بده.فکرکنه.با خودت میگی این همونه که دنبالش بودم...اما خب اون خمیریه.موندنی نیست.تو سختی ها کم میاره.با اولین ضربه شکلش ع
شرکت هوشمند سازان سپاهان ارائه دهنده انواع راهبند بازویی در خرم آباد با 4 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش.
انواع راهبند در خرم آباد
راهبند فک در خرم آباد
نصب راهبند خرم آباد
قیمت راهبند خرم آباد
کنترل تردد خرم آباد
نمایندگی راهبند خرم آباد
نمایتدگی راهبند بتا خرم آباد
راهبند بازویی خرم آباد
مدیریت فروش:09130520455

کلیلک کنید
https://www.aparat.com/user/dashboard/video_stat/videohash/g0p1B

وکیل طلاق توافقی در سریعترین زمان
وکیل خوب کیفری
بهترین وکیل کیفری
بهترین وکیل کلاهبرداری
بهترین وکیل خیانت در امانت
بهترین وکیل غرب تهران
بهترین وکیل مواد مخدر در تهران
بهترین وکیل مواد مخدر در غرب تهران
بهترین وکیل سعادت آباد
بهترین وکیل قراردادها در سعادت آباد
وکیل ملکی در سعادت آباد
بهترین وکیل ملکی در سعادت آباد
وکیل متخصص تخلیه در سعادت آباد
وکیل چک در سعادت آباد
بهترین وکیل قتل در سعادت آباد
بهترین وکیل مواد مخدر در سعادت آباد
وکی
گرچه خلیل‌آباد با ۵۰ هزار نفر جمعیت در سال ۱۳۸۲ از لحاظ تقسیمات کشوری به شهرستان ارتقا یافت اما ظرف ۱۶ سال اخیر وضعیت زیرساخت، فضا و امکانات ورزشی این خطه رشد چندانی نداشته به طوری که خلیل‌آباد هنوز فاقد حتی یک سالن استاندارد ورزشی است.
استاد برای ما نماد همه چیزهایی ست که آراممان می کند... او هنوز بعد از سالها، بیابان به بیابان را در پی تمدن های گمشده این سرزمین در پس نواهای حزن انگیز زنی در قرنهای خاک گرفته، مردی دستار به سر تکیه داده بر درخت انجیر معابد، در پی شکسته های سفال ها و تکه های سنگها و ساروج ها طی طریق می کند. می نشینم به تماشای این قدم های خستگی ناپذیر در جست و جوی هزاره های گمشده و در آسودگی فارغ از هیاهوی دنیای او، خود گمشده ام را جست و جو می کنم، در خطوط اسلیمی کا
به گزارش عصرحباد؛ شامگاه جمعه 1 شهریور ماه 98 مراسم باشکوه «یادواره شهدای شهر حبیب آباد» به همت پایگاه بسیج قمربنی هاشم (ع) شهر حبیب آباد همراه با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و با مداحی حاج محسن شکل آبادی برگزار شد.این مراسم با حضور پرشور شهروندان محترم، حسینعلی حاجی نماینده شهرستان برخوار در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ محمد شفیعی فرمانده سپاه شهرستان برخوار، امام جمعه حبیب آباد، عبدالرضا خوشنودی بخشدار حبیب آباد، شهردار و اعضای شورای اسل

در پنج‌شنبه آخر سال به بهشت زهرا (س) نرویدرئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از مردم خواست که در پنج‌شنبه آخر سال برای زیارت اهل قبور به بهشت زهرا (س) مراجعه نکنند.

خداکرمی در پایان اظهارکرد: سازمان بهشت زهرا (س) در این چند روز مدام از مردم درخواست کرده است که به زیارت اهل قبور نیایند اما از آنجایی که زیارت رفتگان یکی از آیین‌های مرسوم ایرانیان است، نگران هستیم که مبادا تعداد افراد مراجعه‌کننده در روزهای پایانی سال به‌ویژه پنج‌شنبه و جمع
تنگ بستانک« بهشت گمشده»بهشت گم شده اسم حیطه ای خوش آب و هو و سرسبز در شهرستان مرودشت و کامفیروز است . اسم حساس این مکان «تنگ بستانک» بوده است که اکنون به فردوس گم شده معروف شده‌است . تنگ بستانک یا به عبارتی پردیس گمشده دره زیبایی است که جهت امتداد آن شرقی غربی است و صخره‌های عمودی و مرتفع دو طرف آن را دربرگرفته است .این حیطه جذاب که زیبایی انبوه فضای سبز و پرآبی رودخانه هایش دیده هر تماشاچی ای را می نوازد و میهمانان را به تحس
مادرم هرشب برایم قصه ای می خواند،که میگفت:با به دنیا آمدن کودکی جدید،زن نیز،برای دیگربار،در جهانی دیگر،متولد می شود.موطن جدیدش می شود بهشت...من شناسنامه ی مادرم را دیده بودم.مادرم اهل هیچ کجا نبود!جای محل تولد در شناسنامه اش خالی بود.بهشت را که دیگر در شناسنامه نمی نویسند...
این پاورپوینت در 20 اسلاید به شکل منحصر به فرد و زیبا طراحی و اسلاید بندی شده است  در این پاورپوینمت مطالبی از نقشه انگلیس پس از انقلاب کبیر،عوامل زمینه ساز پیمان سعد آباد،کشور های عضو پیمان سعد آباد،اهداف پیمان موفقیت دولت انگلیس در پیمان سعد آباد،مفاد عهد نامه پیمان سعد آباد و سایر مطالب مفید و ارزنده از معتبرترین منابع تاریخی در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شمکا عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
ز بهشت‌ که‌ بیرون‌ آمد،  دارایی‌اش‌ فقط‌ یک‌ سیب‌ بود. سیبی‌ که‌ به‌ وسوسه‌ آن‌ را چیده‌ بود.و مکافات‌  این‌ وسوسه‌ هبوط‌ بود.فرشته‌ها گفتند: تو بی‌ بهشت‌ می‌میری. زمین‌ جای‌ تو نیست. زمین‌ همه‌ ظلم‌ است‌ و فساد. و انسان‌ گفت: اما من‌ به‌ خودم‌ ظلم‌  کرده‌ام...زمین‌ تاوان‌ ظلم‌ من‌ است. اگر خدا چنین‌ می‌خواهد، پس‌ زمین‌ از بهشت‌ بهتر است.خدا گفت: برو و بدان‌ جاده‌ای‌ که‌ تو را دوباره‌ به‌ بهشت‌ می‌رساند، از زمین‌ م
به گزارش عصرحباد؛ شامگاه جمعه 1 شهریور ماه 98 مراسم باشکوه «یادواره شهدای شهر حبیب آباد» به همت پایگاه بسیج قمربنی هاشم (ع) شهر حبیب آباد همراه با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و با مداحی حاج محسن شکل آبادی برگزار شد.این مراسم با حضور پرشور شهروندان محترم، حسینعلی حاجی نماینده شهرستان برخوار در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ محمد شفیعی فرمانده سپاه شهرستان برخوار، عبدالرضا خوشنودی بخشدار حبیب آباد، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر حبیب آباد، فر
سنگ تراورتن عباس آباد سفید معادن آن در محلات قرار گرفته و جز روشن ترین سنگهای تراورتن در ایران می باشد. در دو سورت موج دار و بی موج قابل تولید می باشد و به نوعی از خانواده سنگهای لوکس در ایران به شمار می رود.کاربرد آن برای نمای بیرون ساختمان می باشد. قیمت تراورتن عباس آباد سفید از بازه قیمتی بالاتری نسبت به سایر سورت های دیگر آن برخوردار می باشد. جهت خرید سنگ تراورتن سفید عباس آباد باما در تماس باشید.۰۹۱۳۵۵۶۶۴۷۷ زارعی.
مستند نازی آبادی ها |link|تاریخچه شکل گیری نازی آباد که یکی از مناطق مهم جنوب تهران است را بررسی کرده است. برای من که دوست داشتم درباره شکل گیری کلانشهر تهران بیشتر بدانم مستند جذابی بود. (پیشنهاد می‌کنم)

نام نازی آباد برگرفته از روستایی با تعداد اندکی خانوار به نام نازآباد است. البته من از برخی شنیده بودم به خاطر حضور سربازان آلمان نازی در این منطقه آن را نازی آباد گفته اند که گویا حرف دقیقی نیست.
باربری درمحدوده مبارک آباد تهران اگر به دنبال بهترین خدمات در زمینه باربری یا اسباب کشی ، حمل و نقل اثاثیه منزل و جابه جایی انواع بار هستید، باربری مبارک آباد بهترین خدمات را برای شما فراهم می نماید. یکی از مهم ترین کارهایی که هر فرد حداقل یکبار در زندگی تجربه خواهد نمود، اسباب […]
نوشته باربری مبارک آباد اولین بار در سپند بار. پدیدار شد.
باربری مبارک آباد
منبع : سپند بار
قالیشویی در شمس آباد
قالیشویی در شمس آباد |  کارخانه قالیشویی ماژیک شعه محله شمس آباد تهران با بیش از 66 سال سابقه درصنعت قالیشویی کشور بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در شمس اباد تهران  می باشد. متخصص شستشوی انواع فرشهای دستبافت و ماشینی با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مواد شوینده درجه یک. دارای سرویس های ویژه محله شمس اباد سریعترین سرویس دهی به شما مشترین محترم را به ارمغان می آورد.
ادامه مطلب
سنگ تراورتن کرم حاجی آبادمعدن این سنگ در منطقه محلات استان مرکزی قرار دارد و جزو بهترین سنگهای تراورتن از نظر جنسیت و کیفیت قرار دارد.سنگ تراورتن کرم حاجی آباد در زمره پرمصرف ترین سنگ های تراورتن در ایران قرار دارد که رزین خور کمی نیز دارد و از آن به عنوان سنگ تراورتن نمای رومی استفاده می شود.
دانلود فیلم معکوس
دانلود قسمت 19 سریال دل
دانلود فیلم دم سرخ ها
دانلود فیلم بهشت گمشده
دانلود فیلم دخمه
دانلود فیلم مصادره
دانلود فیلم گینس
دانلود سریال خواب زده قسمت 12
دانلود فیلم Unforgiven 1992
دانلود فیلم نهنگ عنبر 2
دانلود فیلم Les Miserables 201
باربری تهرانباربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان برندی مطرح در انتقال محصولات صنعتی و انواع بار از شهرک صنعتی نظر آباد کرج محسوب می گردد. حمل بار از شهرک صنعتی نظر آباد کرج به شهرهای مشهد شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...حمل بار شهرک صنعتی نظر آباد کرج خدمات ویژه  
بازدید وزیر صمت ازمجتمع سنگ آهن جلال آباد زرند
وزیر صنعت معدن وتجارت در ادامه سفرش به استان کرمان امروز ازمجتمع سنگ آهن جلال آباد زرند بازدید کرد.

مدیر طرح و برنامه مجتمع سنگ آهن جلال آباد زرند در بازدید وزیر صمت از این واحد معدنی گفت این مجتمع در زمینی به وسعت 29کیلومتر مربع واقع و عملیات استخراج ارسال 83شروع شده ‌و تاکنون 141حلقه گمانه زنی بامتراژ42هزار متر حفاری اکتشافی انجام شده است.بازدید وزیر صمت ازمجتمع سنگ آهن جلال آباد زرند
 حسن ز
پاورپوینت استان مازندران فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptتعداد صفحات: 29حجم فایل: 5164قیمت: 10000 تومانبخشی از متن:استان مازندران با جلگه‌های سرسبز، کوهستان‌های پربرف، بیشه‌زارها و جنگل‌های هیرکانی در کنار سواحل زیبای دریای خزر یکی از پرطرفدارترین استان‌های ایران برای گردشگری به شمار می‌رود ...» فهرست مطالب:مقدمهتاریخچهموقعیت جغرافیاییآب و هواصنایع دستیآداب و رسومباغ عباس آباددریاچه ولشتجنگل سه هزارجواهردهکاخ مرمر رامسرمناب
میدانید فکر میکنم نیمه ی گمشده  همان کسی ست که میتوانی جلویش هرچه که ناراحتت میکند بگویی و از آن نترسی که برای کمبود هایت روزی سرزنشت کند یا بخاطر ضعف هایت تورا رها کند . بتوانی جلویش هرچه را که خوش‌حالت میکند بگویی و نترسی که احمق و ساده لوح خطاب شوی. و بتوانی به راحتی در مورد احمقانه ترین چیز ها حرف بزنی و نترسی که مبادا روزی بخاطرش مسخره شوی.
برای همین هم نیمه ی گمشده وجود خارجی ندارد و همه ی آدمها همیشه رویایش را دارند.
به گزارش عصرحباد؛ شامگاه جمعه 1 شهریور ماه 98 مراسم باشکوه «یادواره شهدای شهر حبیب آباد» به همت پایگاه بسیج قمربنی هاشم (ع) شهر حبیب آباد همراه با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و با مداحی حاج محسن شکل آبادی برگزار شد.این مراسم با حضور پرشور شهروندان محترم، حسینعلی حاجی نماینده شهرستان برخوار در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ محمد شفیعی فرمانده سپاه شهرستان برخوار، امام جمعه حبیب آباد، عبدالرضا خوشنودی بخشدار حبیب آباد، شهردار و اعضای شورای اسل
سفر رویایی به رامسر بهشت استان مازندران

سفر رویایی به رامسر بهشت استان مازندران 
رامسر یکی از پربازدیدترین شهرهای شمالی ایران هست، از روستای جواهرده گرفته تا تله کابین رامسر همگی برای مردم جذاب میباشند. شهرستان رامسر که دارای ساحلی جذاب با مناظر کوهستانی و جنگلی هست، از شهر های پرطرفدار شمال ایران برای گردشگری می باشد. با ما همراه باشید تا شما را با بعضی از مشهور ترین جاذبه های گردشگری رامسر از روستای جواهرده گرفته تا تله کا
http://masjednama.ir  مسجد نما 
http://sobooh.net/fa/  سبوح
http://morabbee.ir/  مربی
http://b-behesht.ir/   بچه های بهشت
http://bakhshidam.ir.domains.blog.ir/ همسران فاطمی
http://tarbiateslami.com/dp/  مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی
انشاله مفید واقع گردد. 
روابط عمومی کانون معین مساجد شهرستان خلیل آباد
BluRay,x265 HEVC,انیمیشن خانوادگی,بلوری,دانلود All Dogs go to Heaven 2 1996 1080p,دانلود انیمیشن All Dogs go to Heaven 2 1996,دانلود انیمیشن سگ ها به بهشت می روند 2,دانلود انیمیشن سگ ها به بهشت میروند,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم All Dogs go to Heaven 2 1996 720p,دوبله فارسی,زبان اصلی,عاشقانه,قسمت دوم کارتون سگ ها به بهشت میروند,کم حجم,
ادامه مطلب
حس میکنم یه چیزی گم کردم. حتی نمیدونم این چیه که در من گم شده . ولی سعی کردم دنبالش بگردم.
رفتم کتابخونه و یه گشت سریع بین کتابا زدم.برعکس همیشه، حوصله نداشتم بینشون بگردم و کند و کاو کنم.
رفتم موهامو کوتاه کردم. خیلی هم کوتاه کردم. کاری که همیشه بهم انرژی میداد. حتی یک جفت از گوشواره های دوست‌داشتنی ام رو هم کل روز توی گوشم انداختم. ولی حسم عوض نشد. 
رفتم به کتابفروشی مورد علاقه ام و یه گشتی بین کتابا زدم. بازم حوصله نداشتم وجب به وجب کتابفروشی ر

فقط در آینده دنبال بهشت و جهنم نگرد. هر گاه بتوانیم یکی را بدون چشم‌داشت و حساب و کتاب و معامله دوست داشته باشیم، در اصل در بهشتیم. هر گاه با یکی منازعه کنیم و به نفرت و حسد و کین آلوده شویم، با سر به جهنم افتاده‌ایم. 
 ملت عشق (الیف شافاک)
پ ن:  کدومامون تو بهشت زندگی میکنیم؟! 
معمولا کتاب هایی که درباره ی زندگی پس از مرگ میخواندم از منابع فارسی و اسلامی بوده است
کتابی به اسم بهشت حقیقت دارد یا بهشت برین حقیقت دارد (proof of heaven)، سفر یک جراح مغز و اعصاب (آقای دکتر ایبن الکساندر  eben alexander)به دنیای پس از مرگ را بیان میکند
در این کتاب به شرح جزئیات آن جهان نمیپردازد و بیشتر حس و حالات را بیان میکند
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید محسن نجف زاده به نام عشق گمشده
Текст песни eshghe gom shode Mohsen Najafzadeh
سکوت میکنم تو با گذشته سر کنیЯ молчу что ты имеешь дело с прошлым
گاهی بهتره بیشتر فکر کنیИногда лучше думать больше
سکوت میکنم چون عشقم گم شده

ادامه مطلب
مبدا :اصفهان

مقصد :فارس-مرودشت

شروع تور :27 تیر 1398ساعت 23:30

پایان تور :28 تیر 1398

نوع سفر :زمینی اتوبوس اسکانیا

مدت اقامت :1روز1شب

مکان حرکت :دم درب بازار صفا ( روبروی ترمینال کاوه، اول خیابان فلاطوری )

درباره سفر - تور بهشت گمشده

فعالیت های تور:
بازدید از آبشار تنگه بستانک ( معروف به بهشت گمشده)
طبیعتگردی در تنگه بستانک ( معروف به بهشت گمشده )
خدمات دریافتی تور:
یک وعده صبحانه ( سلف سرویس )
دو وعده پذیرایی ( ویژه سپهرگشت)
یک وعده ناهار چلو جوجه + ماست
مادرم هرشب برایم قصه ای می خواند،که میگفت:با به دنیا آمدن کودکی جدید،زن نیز،برای دیگربار،در جهانی دیگر،متولد می شود.موطن جدیدش می شود بهشت...من شناسنامه ی مادرم را دیده بودم.مادرم اهل هیچ کجا نبود!جای محل تولد در شناسنامه اش خالی بود.بهشت را که دیگر در شناسنامه نمی نویسند...
نشد که ماه بتابه رو ما،
بریم بیرون از زیر این سایه‌ها،
نشد بره از رو سرمون این ابر سیاه،
...
منم توی ابرا دنبالت می‌گردم،
تا شاید یه‌روز، با بارون بیای واسم.
...
من قول می‌دهم بهت، یه‌جا شاید بهشت...

پ.ن: بچه‌ها ببخشینم به‌خاطر کامنت‌ها. زیاد خوب نیستم که بتونم جواب بدم. ببخشید.
چه چیزهایی عامل گشایش درهای بهشت می‌شود
وقتی انسان اعمالش را برای پروردگار عالم انجام داد و تبیین کرد که عمل من  فقط برای خدا باشد در روایات داریم که خداوند  درهای بهشت را به روی خود باز می‌کند.
نخست؛ «من کان فی الدنیا غافلاً و هو فی النار»؛ هر کس در دنیا غافل شود در آتش جهم خواهد بود بنابراین باید از غفلت هم دوری جست تا بتوان ابواب جنان را باز کرد.
دوم؛ خدمت به خلق خدا که در روایات بسیاری داریم که اگرکسی به خلق خدا خالصانه خدمت کند خدای متعا
خانه خوشنویسی خرم آباد باوجود اساتید برجسته ی خوشنویسی در تمام رشته های خوشنویسی پذیرای هنرجویان است.
هرسال دراین خانه  کارگاه هایی با حضور اساتید کشور نیز  برگزار می شود.
نشانی :لرستان ،خرم آباد،چهارراه فرهنگ ،کانون ادب 
مدیر:استاد نورالدین کرمی 
به عقیده خیام هر کس که در این دنیا بتواند شاد زندگی کند و از زندگیش لذت ببرد، بطور حتم بعد از مرگش نیز در بهشت خواهد بود.زیرا کسی که زندگی شادی داشته باشد به طور طبیعی نه به کسی ظلم می کند و نه تفکرات منفی نسبت به دیگران دارد.
پس دنیا و آخرتش برای او بهشت خواهد بود.بنابراین نباید زندگی را به خود سخت گرفت و به خود وعده فردایی بهتر داد..
گردون نگری ز قد فرسوده ماستجیحون اثری ز اشک پالوده ماستدوزخ شرری ز رنج بیهوده ماستفردوس دمی ز وقت آسوده ماست
معمولا کتاب هایی که درباره ی زندگی پس از مرگ میخواندم از منابع فارسی و اسلامی بوده است
کتابی به اسم بهشت حقیقت دارد یا بهشت برین حقیقت دارد (proof of heaven)، سفر یک جراح مغز و اعصاب (آقای دکتر ایبن الکساندر  eben alexander)به دنیای پس از مرگ را بیان میکند
در این کتاب به شرح جزئیات آن جهان نمیپردازد و بیشتر حس و حالات را بیان میکند
ادامه مطلب
در چابهار با پیمودن ۱۰۰ کیلومتر می‌توان جاذبه‌هایی منحصر به فرد دید که در جهان کمیاب است از کوه‌های مریخی که نمونه‌اش در آمریکای جنوبی است، تا تلاقی کویر و دریا که در آفریقا دیده می‌شود. مردم چابهار بلوچ هستند، و به گویش بلوچی سخن می‌گویند. اکثرشان اهل سنت و بسیار خونگرم و مهمان نوازند.
همجواری منطقه آزاد چابهار با دریا، نزدیکی به مدار رأس‌السرطان و قرار گرفتن در مسیر بادهای موسمی شبه قاره هند و جبهه‌های استوایی موجب شده است که دارای آ
این سوئیت مبله درمشهد واقع در بلوار وکیل آباد اول صیاد شیرازی ٩میباشد. این آپارتمان مبله وکیل آباد مشهد با فاصله حقیقی پنج دقیقه پیاده روی تا مترو ونزدیک به چهار مجتمع بزرگ تجاری و بسیار نزدیک به هتل پارس است .لازم به ذکر است که آپارتمان مبله یکخوابه مشهد تازه بازسازی شده وتمام وسایل آن نو میباشد.این منزل مبله مشهد برای اجاره روزانه آپارتمان مبله درمشهد تجهیز و مبله شده است.

سفرخانه و اجاره آپارتمان مبله درمشهد
سوئیت مبله وکیل آباد مشهد
موعد دیدار با خانواده شهید
98/2/5
مشهد قاسم آباد خ شهید فلاحی
مصطفی بختی   نام پدر: علی         نام مادر: خدیجه شاد
تاریخ تولد: 1361/5/5         تاریخ شهادت: 1394/4/24
محل شهادت: تدمر سوریه       گلزار: بهشت رضا مشهد
مجتبی بختی      تاریخ تولد: 1367/1/12     تاریخ شهادت: 1394/4/24
محل شهادت: تدمر سوریه      گلزار: بهشت رضا مشهد
ادامه مطلب
به گزارش عصرحباد؛ مهندس مهرجو مدیر عامل سازمان آب شهرستان برخوار در بازدید جناب آقای حاجی از روند کار فاضلاب حبیب آباد گفت: کلکتور فاضلاب حبیب آباد که شهر های شاپور آباد و کمشچه را هم در خواهد گرفت، حدود ٩ کیلومتر است که سال گذشت حدود ٢ کیلومتر لوله گذاری انجام داده ایم که این ٢ کیلومتر دقیقا از محل اتصال تصویه خانه به طرف حبیب آباد با عمق حدود ۱٢ متر بود که به دلیل ریزشی بودن و برخورد با شن شسته مجبور به نصب تیر و بلوک شدیم که این کار باعث ا
به اطلاع مخاطبان محترم پایگاه خبری عصر حباد و مردم فهیم بخش حبیب آباد می رساند:
با توجه به اینکه در گذشته نام این رسانه"عصر حباد" بوده و هم اکنون افرادی سودجو اقدام به فعالیت با نام عصر حبیب آباد هستند
لذا از مردم فهیم بخش حبیب آباد خواهشمندیم فریب کانال های جعلی و سودجویانه با نام های عصر حبیب آباد را نخورند و ما را از همین رسانه دنبال نمایند.
کپی برابر اصل:
http://islamic.demo-qaleb.ir/wp-content/uploads/2019/08/sliderm.html
کارت را روی چراغ سرخ رنگ گیت می‌گذارم. به سرعت رد می‌شوم. دیر شده. زشت‌ترین اتفاق همین دیر رسیدن به کلاسی ست که استادش رویت حساب می‌کند. هنوز از پله‌ها بالا نرفته‌ام که پیرمردی با لهجه‌ای بامزه می‌پرسد:« آقا می‌خوام برم عبدل‌آباد. چجوری باید برم؟»  برای هفدهمین بار در این پنج دقیقه، به ساعتم نگاهی می‌اندازم و تند تند جواب می‌دهم: دروازه دولت خط چهار رو به سمت ارم سبز سوار میشی، بعد تئاتر شهر پیاده میشی و خط سه رو به سمت آزادگان سوار میش
سلام به همه که دارید پست من را می خوانید.امروز با چالش کتاب خوانی برگشتم.کتاب امروز وسلی آباد است.اگروسلی آباد رو داشتیدتیدش بخوانید و توضیح دهید که چه بود.این اولین چالش بود چون یک دانه بیشتر نبود اگر خودتان کتابی که دوست داشتید خواندید حتما اسمش رو بنویسید واضح و صحیح.

رسول خدا «صلی الله علیه و آله و سلم» می فرمایند: تعداد درجات بهشت مطابق تعداد آیات قرآن است پس هنگامی که حامل قرآن داخل بهشت می گردد به او گفته می شود بخوان و بالا برو که برای هر آیه ای درجه ای است بنابراین بالاتر از حافظ قرآن (که به جهت عمل نمودن به قرآن لیاقت ورود به بهشت را پیدا کرده) درجه ای نیست.
+ اصول و روش های حفظ قرآن - محمدعلی سلیمانی
باربری نجف آباد با عنوان وطن، با هدف خدمت رسانی به مشتریان عزیز
فعالیت های خود را به صورت دائمی انجام می دهد تا حمل و نقل بار در کوتاه
ترین زمان ممکن و بدون معطلی انجام شود. شرکت حمل و نقل وطن در نجف آباد خدمات خود
را در راستای جا به جایی اثاثیه منزل، اثاثیه اداری و تجاری و..... در نجف
آباد اصفهان و سراسر ایران ارائه می دهد.
ارسال بار از نجف آباد اصفهان و فلاورجان، تیران، فولاد شهر و مبارکه و زرین شهر به کل کشور
مهم ترین مزیت های شرکت حمل و نقل د
سریال کره ای Missing Nine 2017
نام ها: نه گمشده – 9 گمشده
محصول: 2017 کره جنوبی از شبکه MBC
ژانر: ماجراجویی | درام 
تاریخ پخش: 29دی1395 – 18Jan2017
قسمت ها: 16 چهارشنبه و پنج شنبه ها
وضعیت: پایان یافته است
بازیگران:
Jung Kyung Ho – Baek Jin Hee
خلاصه داستان:
9 نفر از اعضای یک گروه با هواپیمای خصوصی قصد رفتن به یک برنامه داشتن که به طرز مشکوکی هواپیماشون در یه جزیره متروکه سقوط میکنه. حال این 9 نفر باید برای زنده ماندن تلاش کنند. بعد از 4 ماه …

✨ علامه سید هاشم بحرانی رضوان الله علیه می‌نویسد: در کتاب وسیلة المتعبدین آمده که عمرو بن حمق رحمه الله گفت: من با پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله نشسته بودم که فرمودند: آیا دوست داری که عمود (ستون) بهشت را به تو نشان بدهم؟ عرض کردم: آری. آنگاه علی علیه السلام آمد. پس فرمودند: این و اهل بیت او عمود بهشت هستند.
باربری نجف آباد با عنوان وطن، با هدف خدمت رسانی به مشتریان عزیز
فعالیت های خود را به صورت دائمی انجام می دهد تا حمل و نقل بار در کوتاه
ترین زمان ممکن و بدون معطلی انجام شود. شرکت حمل و نقل وطن در نجف آباد خدمات خود
را در راستای جا به جایی اثاثیه منزل، اثاثیه اداری و تجاری و..... در نجف
آباد اصفهان و سراسر ایران ارائه می دهد.
ارسال بار از نجف آباد اصفهان و فلاورجان، تیران، فولاد شهر و مبارکه و زرین شهر به کل کشور
مهم ترین مزیت های شرکت حمل و نقل د
 حفر استخرهای بدون ضابطه در خلیل‌آباد
حمیدرضا سلطانی، دادستان خلیل‌آباد با انتقاد از اینکه در شهرستان استخرهای متعددی خارج از محدوده و ضابطه حفر شده  است، گفت: مجوز این استخرها برای پرورش ماهی داده شده بود که اگر همه این‌ها به پرورش ماهی اختصاص داشته باشد با تولید ماهی بندر انزلی مساوی می‌شود!/ قدس آنلاین
مدتی است، هی منتظر می مانم تا موعدش فرا برسد. موعد اذان مغرب. شمرده ام...کمتر از ۱۵ پلاک با خانه کوچک ما فاصله دارد، این خانه بزرگ. نمی دانم چرا، ولی اسمش همت آباد است. شاید چون با همت مردم محل آباد شده. سادگی و بی پیرایگی در این محل موج می زند. خبری از هشتی و طاق و مقرنس و کاشی کاری های انچنانی نیست. حتی در محرابش. در عوض سرشار از معنویت است. تصویر بالا ورودی شبستان مسجد همت آباد است. مسجدی با امام جماعتی از سلسله سادات که با وسواس خاصی سوره حمد را ق
باربری تهران
باربری تهران که در بین مردم شهر با نام تجاری نتسان شناخته می شود برترین خدمات حمل بار از تهران به دیگر شهرهای کشور از جمله نظر آباد را به مردم شریف پایتخت تقدیم می نماید. این باربری همچنین در زمینه حمل بار درون شهری نیز تخفیفات استثنایی و قابل توجهی در نظر گرفته است.
برترین حمل بار تهران نظر آباد
باربری وطن نجف آباد و باربری در فلاورجان به عنوان یکی از بهترین باربری های این منطقه، هدف
اصلی این باربری در نجف آباد خود را در رضایت مشتریان و همچنین رساندن بار آن ها به بهترین شکل
ممکن به مقصد قرار داده است.
در ادامه به بررسی خدمات منحصر به فرد و مناسب باربری وطن نجف آباد می
پردازیم تا شما نیز ضمن آشنایی با این خدمات بتوانید به راحتی به ما اعتماد
کرده و بار های مختلف خود را برای رساندن به مقصد به ما بسپارید.
سرعت بالای دفتر حمل و نقل وطن نج
ایستگاه میز خدمت مدیران به اسلام‌آباد خاش رسید

زاهدان - ایرنا - پس از تجربه مثبت دیدارهای مردمی مسوولان «دولت پاسخگو» در فرمانداری خاش سیستان و بلوچستان برای نخستین بار و در تجربه‌ای تازه ایستگاه میز خدمت فرماندار، دادستان، اعضای شورای تامین و اداری به منطقه محروم اسلام‌آباد این شهرستان رسید. عکس از: محمدامین میربلوچزهی
«ای سپاه خدا، بر مرکب جنگ نشینید و به رزم آیید، که شما را بشارت بهشت است...»
دهانم به خشکی و پیشانی ام به عرق می نشیند. عمر به کدام بهشت بشارت می دهد این سپاه را؟ از جان به یقینم که این بهشت، همان نیست که در سینۀ من هم، بشارتش می شنوم. عمر مگر به چه آیین است، که راه بهشت اش از میان خون فرزند پیامبر می گذرد؟

+ فصل شیدایی لیلاها - سید علی شجاعی
مدیران محترم کانونهای مساجد شهر و روستا ی شهرستان خلیل آباد
حضور شما را در جلسه توجیهی اوقات فراغت 98 ( با حضور کارشناسان استانی )
در مورخه 98/3/26 روز یکشنبه هفته آینده ساعت 9 تا 11 صبح ارج می نهیم.
مکان : سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان خلیل آباد
حضور شما در جلسه الزامی بوده و در پرداخت کمک هزینه اوقات فراغت سالجاری موثر خواهد بود .
منتظر ارائه طرح ها و ایده های فرهنگی شما نیز هستیم.
روابط عمومی کانون معین مساجد شهرستان خلیل آ
باربری تهران
باربری تهران به عنوان یکی از با سابقه ترین و با کیفیت ترین شرکتهای فعال در زمینه حمل بار مفتخر است که انواع بار و محموله شما را از تهران به اسلام آباد غرب به کمترین قیمت حمل می نماید. این در حالی است که این باربری سطح کفی خدمات دهی خود را نیز در بالاترین سطح حفظ نموده است.
باربری تهران اسلام آباد غرب
چی میشه یه دلخوشی برای یه آدم؟؟؟!!

زمین تاریک تر از اون چیزیه که میشه فهمید .. آدمی بهشت خودشو کجا می سازه؟؟
گاهی دل، قلب، ذهن و فکر .. ظرفیتی برای ساختن دوباره نداره .. دست دل و قلب و ذهن و فکر کوتاهه از ساختن .. لازمه یه مرور مجدد کنه .. دوباره حقیقت رو جستجو کنه ..
نه، صحبتی از عشق نیست. صحبت از نور سپیده، افتاده به دالانِ نمورِ قلب است. آن اتفاقی که رخداد، در طولایِ سرنوشتش نیست، آن اتفاق که نمی‌افتد.
عرصه‌ی پهناورِ زیستن، وقتی مجال بودن ندارد می‌شود ما. باشد، هر چه بادا باد، بوسه‌ات آباد.. 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها